XCM414B042D2-G
- Manufacturer Part Number:
- XCM414B042D2-G
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Input :
- 2V ~ 26V
- Voltage - Output :
- 4.2V