AFY480272B0-4.3N12NTM-SPI
- Manufacturer Part Number:
- AFY480272B0-4.3N12NTM-SPI
- Manufacturer/Brand:
- Orient Display
- Part of Description:
- 4.3'' TN TFT, SPI interface
- Stock Condition:
- 30
- Manufacturer :
- Orient Display
- Product Category :
- LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- NP4185
- Diagonal Screen Size :
- 4.3" (109.22mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 480 x 272
- Graphics Color :
- Interface :
- SPI
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Viewing Area :
- 96.04mm W x 54.85mm H