SPL BF98-40-5-12B (965,2 +/-2NM)
- Manufacturer Part Number:
- Manufacturer/Brand:
- ams OSRAM
- Part of Description:
- LASER BAR
- Manufacturer :
- ams OSRAM
- Product Category :
- Laser Diodes, Modules
- Current Rating (Amps) :
- 43A
- Package / Case :
- Module
- Power (Watts) :
- 40W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Input :
- 1.52V