8345-B02A-V3M0-DB1B1C-50A
Manufacturer Part Number:
8345-B02A-V3M0-DB1B1C-50A
Part of Description:
CR BKR MAG-HYDR 50A 480VAC/80VDC
Current Rating (Amps) :
50A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V