SI-B8V103560EU
Manufacturer Part Number:
SI-B8V103560EU
Part of Description:
LED MOD Q WHT LNR STRP 3000K
CCT (K) :
3000K
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
360mA
Current - Test :
180mA
Features :
Height :
5.20mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
187 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1840lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
40°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
54.8V