SI-B8U16156001
Manufacturer Part Number:
SI-B8U16156001
Part of Description:
LED MOD LT-H564A LNR STRP 3500K
Current - Max :
1.2A
Current - Test :
700mA
Height :
5.60mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2440lm (Typ)
Size / Dimension :
560.00mm L x 40.00mm W
Temperature - Test :
45°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
23.2V