L202-3080033C30001
Manufacturer Part Number:
L202-3080033C30001
Part of Description:
LED MOD LUXEON WH LNR STR 3000K
CCT (K) :
3000K
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
600mA
Current - Test :
300mA
Height :
1.20mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
142 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1403lm (Typ)
Size / Dimension :
280.00mm L x 55.00mm W
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
33V