SI-B8T341560WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8T341560WW
Part of Description:
LED MOD LT-F562A LNR STRP 4000K
CCT (K) :
4000K 4-Step MacAdam Ellipse
Current - Test :
1.35A
Height :
5.20mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
4510lm (Typ)
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.7V