SI-B8T111550WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8T111550WW
Part of Description:
LED MOD LT-M552A LNR STRP 4000K
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Test :
450mA
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1530lm (Typ)
Size / Dimension :
550.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.7V