SI-B8R09526001
Manufacturer Part Number:
SI-B8R09526001
Part of Description:
LED MOD LAM-SQ32B WHT RECT 5000K
CCT (K) :
5000K 4-Step MacAdam Ellipse
Configuration :
Rectangle
Current - Max :
600mA
Current - Test :
385mA
Height :
6.60mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
148 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1360lm (Typ)
Size / Dimension :
259.00mm L x 250.00mm W
Temperature - Test :
35°C
Viewing Angle :
145°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V