SI-B8V113250WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8V113250WW
Part of Description:
LED MOD FIN-SQ30 WM RECT 3000K
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Configuration :
Rectangle
Current - Max :
450mA
Current - Test :
350mA
Features :
With Connector
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1535lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
259.00mm L x 250.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
30.2V