SI-B8U102250WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8U102250WW
Part of Description:
LED MOD FIN-SQ64 WHT RECT 3500K
Configuration :
Rectangle
Current - Max :
2.4A
Current - Test :
700mA
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
179 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1405lm (Typ)
Size / Dimension :
259.00mm L x 250.00mm W
Temperature - Test :
35°C
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.2V